Als je zelf geen angsten kent dan is het misschien lastig te begrijpen hoe ongelooflijk trots we op Nathalie zijn dat ze de stap naar de kapper heeft gezet. En zo fijn dat de aandacht van Nancy haar de boost heeft gegeven die ze zo verdient.

Nathalie overwint haar angsten stap voor stap

Ik zag op Facebook een verhaal over de BeautyBank voorbij komen. Zonder nadenken meldde ik me aan. Ik dacht laat ik dit eens doen misschien geeft het me extra zelfvertrouwen en minder angst. Ik ben een 31 jarige moeder van 3 kinderen(11/11/8). Ik heb tien jaar in een schulden traject gezeten. En sinds begin 2018 ben ik schuld vrij. Dat is al een hele mooie stap de juiste kant op vond ik zelf. Alleen is dat niet mijn enige probleem.

De drempels voor ik de deur uitkom

Omdat ik met 19 jarige leeftijd en weinig zelfvertrouwen al zwanger was, heb ik door schaamte agorafobie (pleinvrees) gecreëerd. Ik heb er echt tijden bij dat ik de deur niet uit kom. Er zijn dingen die ik sowieso niet doe zoals pretparken, busreis, trein, winkelen in grote steden, hoge gebouwen en drukte punten. Maar ook naar school gaan, mijn vrijwilligers werk doen, boodschappen halen en de hond uitlaten gaan niet altijd vanzelfsprekend. Ik moet me iedere dag weer tot de normaalste dingen zetten om ze te doen. Mijn gebrek aan zelfvertrouwen werkt dan ook heel erg tegen. Omdat ik ook nog op minima niveau leef kan ik te weinig aan mezelf doen vind ik.

Toen kwam ineens het telefoontje

Hoi met Karin van de BeautyBank. Direct kreeg ik een brok in mijn keel. Maar Karin sprak rustig met me, liet me nadenken en dingen inzien. Nadat ze naar mijn verhaal vroeg en ik haar deze vertelde was ik direct een les wijzer. Laat mensen maar naar je kijken, Jij mag er zijn en wat andere daar van vinden is niet belangrijk. Ze zei me dat ik naar de kapper mocht. Ik kon wel janken echt waar. Ik was pas geweest ook via een schenking maar dit was zo erg mislukt dat mijn zelfvertrouwen weer onder mijn voeten zat. Ik zei haar dat ik wel een drempel over moest omdat ergens heen gaan gewoon heel moeilijk is. Ze vertelde me dat ik zeker ging genieten, de deelnemende kapper bij mij in de buurt, is een top kapper. Neem de tijd ga in alle rust naar je afspraak en geniet van wat komt. Dat deed ik.

Mijn angst om gezien te worden is wel degelijk minder geworden

Ik mocht naar Avanti kappers. En jeetje zeg, bij binnenkomst voelde ik direct de rust. Hele fijne mensen die daar werken. Werd netjes naar mijn stoel gebracht, boekje drankje, jas opgehangen heel fijn gevoel. Toen kwam Nancy, zij mocht mijn haar behandelen. Ze vroeg me wat de bedoeling was. Ik heb haar uitgelegd wat ik graag zou willen en ze heeft dit ook stap voor stap gedaan. Tijdens het knippen gaf ze haar ideeën en maakten we samen de beslissing hoe het zou worden.

Na het knippen heeft ze ook laten zien wat ik met dit kapsel kan. Krulletje, slag of stijl het kan allemaal. Toen we klaar waren was ik nog nooit zo blij met mijn kapsel als nu. Ik ben echt zo blij met mijn kapsel dat ik straal van geluk. Mijn zelfvertrouwen heeft echt een boost gehad als nooit tevoren. Mijn angst om gezien te worden is wel degelijk minder geworden.
Mijn dank is dus groot mega groot.
Groetjes een trotse moeder vol zelfvertrouwen en een tikkeltje extra kracht om de donkere maanden door te komen.

PS: Wij zijn heel trots als BeautyBank dat Nathalie de stap heeft gezet en zich heeft aangemeld. We begrijpen nu nog meer, ook na het zien van de campagne ‘Het is OK‘, dat naar buiten gaan en in het geval van Nathalie en bezoek aan een beauty-professional niet vanzelfsprekend is.

Lees ook...

Popular Articles...